manoto - آرشیو 1400/5

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 937
» بازديد ديروز : 1980
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 2919
» بازديد سال : 936
» بازديد کل : 7803
» اعضا : 0
» مطالب : 2318

معیارهای انتخاب طلا به‌عنوان کادو


تاریخ انتشار پست : 1400/5/3 بازدید : 4

گفتیم که برای هدیه دادن طلا باید سن، جنسیت، سلیقه و مناسبتی که به‌خاطر آن قصد خرید طلا به‌عنوان کادو دارید را مدنظر داشته باشید.

بنابراین، در نخستین قدم پیش از خرید طلا به عنوان هدیه باید موارد زیر را در ذهن خود لحاظ کنید:

به زن یا مرد بودن فردی که قرار است برایش هدیه بخرید، توجه کنید.

مناسبت هدیه‌ی موردنظرتان را در نظر داشته باشید: به‌طور مثال، آیا قرار است برای تولد فرد طلا بخرید یا برای سالگرد ازدواجتان؟ زیورآلاتی که برای هر کدام از این مناسبت‌ها انتخاب می‌کنید با هم متفاوت خواهد بود.

سن مخاطب را در نظر بگیرید: کادویی که برای یک خانم مسن خریداری می‌کنید، بدون شک با هدیه‌ای که برای دختربچه‌های کم‌سن می‌خرید متفاوت است.

سلیقه فرد را حتما در انتخاب خود لحاظ کنید: توجه داشته باشید که هدیه باید به سلیقه فرد مقابل خریداری شود، نه صرفا سلیقه شخصی شما، زیرا آن فرد قرار است از کادوی شما استفاده کند. پس اگر باب میلش نباشد، هم هدیه شما بی‌ارزش می‌شود و هم ممکن است، برای آن شخص کادوی جذابی به‌نظر نرسد. حتی اگر هزینه‌ی زیادی هم متقبل شده باشید.

بیشتر بخوانید :

خرید انگشتر طلا خرید گوشواره طلا

محدوده قیمت را برای خود مشخص کنید: این مساله می‌تواند به نزدیک یا دور بودن نسبت فرد به شما مربوط باشد؛ و اینکه چه مبلغی برای او می‌خواهید هزینه کنید. به‌طور مثال، برای همسر یا عشق خود بسیار بیشتر از یک دوست معمولی خرج خواهید کرد. بنابراین، تعیین محدوده قیمت کمک می‌کند تا گزینه مناسبی را برگزینید.

قیمت روزِ طلا را بررسی کنید: این فاکتور در جمع‌بندی بودجه و هزینه نهایی شما نقش اساسی دارد. پس حتما پیش از خرید، قیمت هر گرم طلا را در همان روز مورد بررسی قرار دهید.

با رعایت گزینه‌های مذکور، در واقع انتخاب‌های خود را فیلتر می‌کنید تا در نهایت به بهترین و مناسب‌ترین گزینه دست بیابید. یعنی در اصل، گزینه‌های نامربوط و اضافه از دایره انتخاب‌های شما حذف شده و زیورآلات محدودی در لیست‌تان شما باقی می‌مانند. به این ترتیب، انتخاب بهترین گزینه بسیار راحت‌تر خواهد شد.

منبع : https://www.azadi.gold/shop/

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد